Autor Wątek: Prośba  (Przeczytany 1562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JuWil

• Zarząd FB
  • Bywalec
Prośba
« dnia: Styczeń 27, 2016, 18:54:33 »
Zarząd Wspólnoty FB zwraca się do rodziców chłopca z uprzejmą prośbą, aby zechcieli mu wytłumaczyć, że worki ze śmieciami wkłada się do pojemników a nie stawia się za drzwiami.
129/2p/V

Offline mblasiak

• Mieszkancy
  • Bywalec
Odp: Prośba
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2016, 18:46:00 »
Dobra, Zarząd się pofatygował, zauważył, ściągnął film z monitoringu, opublikował na forum ale worek leżał dalej i sam go wrzuciłem do kosza jak wynosiłem własne śmieci. Trudno tak wyjsć z dyżurki i wrzucić rekwizyt do kosza po zakończonych zdjęciach???

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline bartez76

• Mieszkancy
  • Klikacz
  • kl.IV/107/p.IV
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2016, 11:56:58 »
Marcin ale to chyba nie rola ochrony.

Offline abc

• Mieszkancy
  • Klikacz
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2016, 15:19:55 »
Generalnie nie jest. Ale wystarczy odrobina dobrej woli.

Ps. Sorry że odpowiadam za Marcina.:)
I klatka

Offline mblasiak

• Mieszkancy
  • Bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2016, 21:29:46 »
Bartez oczywiście że nie jest to rola ochrony. Chłopaki mają wystarczająco dużo roboty. Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na to, że wrzucamy do sieci zdjęcie niedbale rzuconego worka, kupy na trawniku czy źle zaparkowanego samochodu i zapominamy o temacie. Mieszkamy wszyscy na tym osiedlu i jak od czasu do czasu wyrzucimy nie swoje śmieci korona z głowy nikomu nie spadnie. Post Juliusza jest tylko pretekstem i wykorzystałem go z przymrużeniem oka (dobrze, że wogóle chce mu się zwracać uwagę) ale chciałbym aby wszyscy patrzyli trochę dalej niż na "własny ogródek".

Offline bartez76

• Mieszkancy
  • Klikacz
  • kl.IV/107/p.IV
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2016, 09:43:06 »
Marcin zgadzam się z tobą , patrzmy trochę dalej, masz 100% racji. Z twojego poprzedniego posta wynikało że masz pretensje do ochrony, a naprawdę uważam że powinniśmy być z chłopaków zadowoleni. to co widzę w innych wspólnotach i to co słyszę od znajomych na temat ochrony na budynkach mieszkalnych  to masakra ( totalna mieszanka alkoholizmu, chamstwa i lenistwa)
ABC - oczywiście że wystarczy odrobina dobrej woli, tylko czy to rozwiązuje problem. Uważam że bardzo dobrze że p. Juliusz wrzucił te zdjęcie, ja osobiście chciałbym wiedzieć jak moja córka zrobiłaby coś takiego, przynajmniej mógłbym jakoś zareagować.

Offline JuWil

• Zarząd FB
  • Bywalec
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2016, 11:27:16 »
Witam, jako ten który "wrzucił" na nasze forum te kilka zdjęć. Zrobiłem to właśnie w celu aby Szanowni Współmieszkańcy zechcieli zauważyć, że jeśli sami nie będziemy dbać o porządek to będzie kiepsko. Ten incydencik z niebieskim workiem to mały pikuś. Ponieważ odpowiadam za ochronę w ramach Zarządu, przeglądam często monitoring i bywa, że włosy dęba stają. Są mieszkańcy. którzy np rzucają worki ze śmieciami stojąc w drzwiach śmietnikowych, dobrze jeśli trafią w pojemnik, bywa jednak że nie trafiają i śmieci leżą rozsypane na podłodze. No i powstaje problem, bo obecnie obsługujące naszą wspólnotę MPO nie ma zwyczaju zamiatania rozsypanych śmieci podczas opróżniania pojemników. Poprzednia firma Lecaro była w tym względzie porządniejsza i zamiatała. Śmieci i worki przy drzwiach leżą więc aż pojawi się nasza firma sprzątająca i "rozprawi się" z tym bałaganem. Chciałbym również dodać, że panowie z ochrony wielokrotnie porządkowali śmietnik choć nie mają tego w swoich obowiązkach. Również nasza Pani administratorka pisze pisma i maile do MPO aby zmienili swoje przyzwyczajenia i sprzątali nie tylko śmieci przez nas rozsypane ale i te które im spadają, jednak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów.  Bardzo niedobrze, że nie możemy zmienić MPO na inną firmę.
Tyle w temacie "śmietnikowym" i mam nadzieję, że apel Zarządu znajdzie zrozumienie wśród mieszkańców Wspólnoty FB.
129/2p/V